Opiekunowie

Dokładamy wszelkich starań, by nasze warsztaty i ceremonie odbywały się w bezpiecznej, przyjaznej i spokojnej atmosferze. Szanujemy rośliny z którymi współpracujemy, jak i dbamy o przestrzeń na każdym możliwym poziomie i płaszczyźnie.
Tworzymy środowisko, które sprzyja uzdrawianiu na planie fizycznym, psychologicznym, duchowym, czy emocjonalnym.

O nas, własnymi słowami:

Paya – Iskierka

„Hej 🙂 Jestem Paula i przez ponad 13 lat mieszkałam w Wielkiej Brytanii. Mogłoby się wydawać, że byłam szczęśliwa, jednak okazało się to zwyczajną maską, gdyż na głębokim poziomie cierpiałam- zarówno z powodu traum przeżytych w dzieciństwie, jak i w późniejszym czasie, co skutkowało nawracającą depresją. Chwilami czułam, że nie mam już więcej sił by walczyć, by żyć…
Kiedy spotkało mnie spontaniczne przebudzenie, lub można to nazwać znacznym poszerzeniem świadomości, zaczęłam ze sobą mocno pracować. Przytulałam wszystkie wyparte cząstki, rozświetlałam głęboko schowane emocje. Wtedy też powstał projekt internetowy egzystencja.net, gdzie działam jako osoba wspierająca ludzi w procesie uzdrowienia i zmian (w tym techniki szamańskie, transowe, czy transcendentalne), channelerka, konsultantka przestrzeni Akaszy, a także jasnoczująca i wiedząca Istota.
Psychologia, a w szczególności psychoanaliza interesowała mnie od dawna. Jeszcze pracując w domu opieki dla ludzi z zaburzeniami psychicznymi w Anglii, opiekowałam się i nadzorowałam osoby cierpiące na chorobę afektywną dwubiegunową, schizofrenię, paranoję, anoreksję, bulimię, psychozę, pląsawicę, czy borderline. Z czasem zaczęłam się interesować wpływem substancji psychodelicznych na umysł ludzki.

Wtedy też dowiedziałam się o istnieniu pięknej medycyny, jaką jest Ayahuaska. Mimo ogromnego strachu, zdecydowałam się na udział w ceremonii, gdyż czułam, że wszystko wewnętrznie woła mnie w tamtą stronę. Czułam gotowość, by stanąć twarzą w twarz… ze sobą.
Od tamtej pory rozpoczął się bardzo głęboki proces wglądu w siebie, w wymiarach o jakich istnieniu nie miałam pojęcia z poziomu doświadczenia… Medycyna przytuliła mnie i ukochała, pokazując Miłość jakiej nie znałam… Pokazała mi, że jestem właściwa, że wszystko dzieje się po coś i dokładnie wtedy, kiedy ma się stać. Pomogła mi zajrzeć tam, gdzie sama bałam się zajrzeć, towarzysząc mi w tej podróży i wspierając opiekuńczą energią poza jakimikolwiek wyobrażeniami.
Medycyna zapoczątkowała też we mnie szereg zmian, pokazała czego pragnę i którą drogę wybieram. Dlatego wróciłam do Polski, a zaraz potem poczułam, że chcę się dzielić pięknem Ayahuaski z innymi ludźmi, opiekować się Nimi i wspierać w tej cudownej podróży przez prawdziwe życie.
Na swojej drodze miałam rownież przyjemność zaprzyjaźnić się z medycyną Kambo, która to zarezonowała ze mną na poziomie elementarnym i którą pokochałam całym sercem. Nią również zapragnęłam się dzielić z innymi w bezpiecznej i pełnej szacunku oraz pokory przestrzeni. Wszystko to, praktycznie całe moje doświadczenie życiowe łączy się w jedną całość i pozwala mi pełniej wspierać ludzi w ich drodze, na każdej płaszczyźnie i poziomie. Aho ❤

Agni

86800304_3323871837639348_7824123506303434752_o

„Pozwólcie, że przedstawię po krótce swoją historię… Urodziłam się w Warszawie w 1974 roku i tu przeżyłam większość życia. Bardzo dużo podróżowałam po świecie szukając sensu istnienia w tym zdominowanym przez materię konsumpcyjnym Świecie. Przebudzenie zastało mnie w 2012 roku w jednej z warszawskich korporacji i od tego momentu nic już nie było takie samo. Od zawsze kochałam Minerały, dla mnie każdy kamień ma Duszę, ale też pamięć swojego kosmicznego stworzenia, wykraczającą poza dzieje ludzkości, dlatego praca z Nimi daje mnóstwo satysfakcji, jak również pozytywnej energii dla wszystkich wokół. Myślę, że to właśnie od bliższego poznania tego magicznego Świata, wydarzyło się wiele zaskakujących zdarzeń, jak również coraz częstsze podróże wgłąb siebie. Tam odkryłam świat, który zawsze był we mnie, ale nie był do końca uświadomiony… W 2014 roku usłyszałam delikatny, pełen miłości głos, który zaczął mnie wołać… był to głos Świętej Medycyny Ayahuaski. Zaczęłam Jej szukać, bo czułam w głębi Duszy, że ma mi coś do powiedzenia. Zawsze byłam bardzo związana z naturą i Matką Ziemią, ale to co miała mi do przekazania Aya było doświadczeniem wykraczającym poza wszelkie schematy. Uczestniczyłam i aktywnie pomagałam w wielu ceremoniach a lekcje, które dostawałam od tej wspaniałej Damy były tym, czego poszukiwałam całe swoje życie. Czerpałam z tego radość i boskie natchnienie widząc, jak zmieniają się losy ludzi po spotkaniu ze Świętą Medycyną. Ponad 4 lata po pierwszej ceremonii zrozumiałam, że chcę się dzielić tą wiedzą ze wszystkimi potrzebującymi wsparcia w tej magicznej podróży do siebie samych. Mam również doświadcznie w pracy z Medycyną Kambo, która jest cudownym uzupełnieniem ceremonii. Pomaga oczyścić ciało, umysł i emocje, aby móc w pełni uczestniczyć w tym boskim misterium, czyli transcendentnym przeżyciem osobistej relacji z boskim pierwiastkiem ukrytym w każdym z nas. Bo największą nagrodą jaką możesz otrzymać w tym życiu, to przebudzenie z tego czym nie jesteś i nigdy nie byłeś i zrozumienie, że Twoje myśli Cię nie definiują a Ego daje Ci iluzję tego kim naprawdę jesteś, jest jak piach w oczach, przez który postrzeganie rzeczywistości jest bardzo utrudnione, czy też niemożliwe. Ayahuasca przemyje Twoje oczy i Duszę tak żebyś mógł jak najgłębiej poznać siebie w pełni.
Niniejszym serdecznie zapraszamy wszystkich poszukujących Ziarnek Gwiezdnego Pyłu, którym wszyscy jesteśmy. Aho ❤

Izydor

izzy

„Cześć 🙂 Od 2018 r. pracuję z Medycyną Ayahuasca jako opiekun i współprowadzący ceremonię. Śpiewam uzdrawiające pieśni, które spotykam na swojej drodze i czuję sercem, tworzę też własne kompozycje przy akompaniamencie gitary.
Moja przygoda z rozwojem duchowym zaczęła się wiele lat temu, kiedy to poszukiwałem rozwiązania swoich problemów. Droga ta doprowadziła mnie do głębszego zrozumienia siebie i otaczającego świata, odkrycia własnych talentów i możliwości, okazała się przede wszystkim drogą od nienawiści do akceptacji i pokochania siebie.
W odpowiednim momencie zetknąłem się z żabą Kambo, która przez wiele ceremonii przygotowywała mnie i moje ciało do nowego życia. Przełomowym punktem było spotkanie z Medycyną Ayahuasca, która wielokrotnie zburzyła mój dotychczasowy świat, a później uczyła jak stwarzać go na nowo, coraz piękniejszy.
Jestem wdzięczny, że mogę się dzielić swoją wiedzą i wszystkim najlepszym co mam do zaoferowania, wspierać innych w drodze do własnego uzdrowienia i mistrzostwa. Stale się rozwijam w myśl zasady „edukacja to nie jest coś, co można zakończyć”. Zajmuję się też sesjami uzdrawiającymi oraz odczytywaniem Kronik Akaszy. Muzyka jest moją nieodłączną Przyjaciółką i Przewodnikiem życiowym.”

Rafi

65757886_2151572368467887_4241023301331189760_o

„Witam. Kilka lat temu przydarzyło mi się spontaniczne przebudzenie. Od wtedy kontynuuję swoją drogę odrzucania kolejnych masek i poznawania siebie. Swoją przygodę z medycyną Ayahuaską rozpocząłem w 2018 r. Pokazała i nauczyła mnie bardzo dużo. Pomogła w przebudowie mego życia do momentu w którym jestem teraz. Był to czas bardzo wywrotowy dla tego co musiało odpaść by zrobić miejsce na nowe. Bywało ciężko zanim przyszło zrozumienie sensu kolejnych kroków, ale nauczyło mnie to ufać własnej intuicji- cichemu serdecznemu narratorowi z okolic mostka. W wolnym czasie i w pracy od wielu lat szkoliłem się w zakresie medycyny alternatywnej-komplementarnej. Pozwoliło to efektywnie pracować i pomagać sobie i innym również na planie fizycznym. Głównymi nurtami, którymi się pasjonuje są uzdrawianie systemu odpornościowego za pomocą witamin, minerałów, diet, suplementów diety, głodówek, wody, biorezonansu, oddechów, afirmacji, intencji, przeprogramowania podświadomości, kronik Akaszy, koherencji serca. Resztą zajmuje się sam system, który wie najlepiej co ma robić.”

Lucy

90814330_302970177349668_8776407383204167680_n

„Hau, hau, hau”

Aho ! 🐍