Opiekunowie

Dokładamy wszelkich starań, by nasze warsztaty i ceremonie odbywały się w bezpiecznej, przyjaznej i spokojnej atmosferze. Szanujemy rośliny z którymi współpracujemy, jak i dbamy o przestrzeń na każdym możliwym poziomie i płaszczyźnie.
Tworzymy środowisko, które sprzyja uzdrawianiu na planie fizycznym, psychologicznym, duchowym, czy emocjonalnym.

O nas, własnymi słowami:

Paya – Iskierka

„Hej 🙂 Jestem Paula i przez ponad 13 lat mieszkałam w Wielkiej Brytanii. Mogłoby się wydawać, że byłam szczęśliwa, jednak okazało się to zwyczajną maską, gdyż na głębokim poziomie cierpiałam- zarówno z powodu traum przeżytych w dzieciństwie, jak i w późniejszym czasie, co skutkowało nawracającą depresją. Chwilami czułam, że nie mam już więcej sił by walczyć, by żyć…
Kiedy spotkało mnie spontaniczne przebudzenie, lub można to nazwać znacznym poszerzeniem świadomości, zaczęłam ze sobą mocno pracować. Przytulałam wszystkie wyparte cząstki, rozświetlałam głęboko schowane emocje. Wtedy też powstał projekt internetowy egzystencja.net, gdzie działam jako osoba wspierająca ludzi w procesie uzdrowienia i zmian (w tym techniki szamańskie, transowe, czy transcendentalne), channelerka, konsultantka przestrzeni Akaszy, a także jasnoczująca i wiedząca Istota.
Psychologia, a w szczególności psychoanaliza interesowała mnie od dawna. Jeszcze pracując w domu opieki dla ludzi z zaburzeniami psychicznymi w Anglii, opiekowałam się i nadzorowałam osoby cierpiące na chorobę afektywną dwubiegunową, schizofrenię, paranoję, anoreksję, bulimię, psychozę, pląsawicę, czy borderline. Z czasem zaczęłam się interesować wpływem substancji psychodelicznych na umysł ludzki.

Wtedy też dowiedziałam się o istnieniu pięknej medycyny, jaką jest Ayahuaska. Mimo ogromnego strachu, zdecydowałam się na udział w ceremonii, gdyż czułam, że wszystko wewnętrznie woła mnie w tamtą stronę. Czułam gotowość, by stanąć twarzą w twarz… ze sobą.
Od tamtej pory rozpoczął się bardzo głęboki proces wglądu w siebie, w wymiarach o jakich istnieniu nie miałam pojęcia z poziomu doświadczenia… Medycyna przytuliła mnie i ukochała, pokazując Miłość jakiej nie znałam… Pokazała mi, że jestem właściwa, że wszystko dzieje się po coś i dokładnie wtedy, kiedy ma się stać. Pomogła mi zajrzeć tam, gdzie sama bałam się zajrzeć, towarzysząc mi w tej podróży i wspierając opiekuńczą energią poza jakimikolwiek wyobrażeniami.
Medycyna zapoczątkowała też we mnie szereg zmian, pokazała czego pragnę i którą drogę wybieram. Dlatego wróciłam do Polski, a zaraz potem poczułam, że chcę się dzielić pięknem Ayahuaski z innymi ludźmi, opiekować się Nimi i wspierać w tej cudownej podróży przez prawdziwe życie.
Na swojej drodze miałam rownież przyjemność zaprzyjaźnić się z medycyną Kambo, która to zarezonowała ze mną na poziomie elementarnym i którą pokochałam całym sercem. Nią również zapragnęłam się dzielić z innymi w bezpiecznej i pełnej szacunku oraz pokory przestrzeni. Wszystko to, praktycznie całe moje doświadczenie życiowe łączy się w jedną całość i pozwala mi pełniej wspierać ludzi w ich drodze, na każdej płaszczyźnie i poziomie. Aho ❤

Izydor

izzy

„Cześć 🙂 Od 2018 r. pracuję z Medycyną Ayahuasca jako opiekun i współprowadzący ceremonię. Śpiewam uzdrawiające pieśni, które spotykam na swojej drodze i czuję sercem, tworzę też własne kompozycje przy akompaniamencie gitary.
Moja przygoda z rozwojem duchowym zaczęła się wiele lat temu, kiedy to poszukiwałem rozwiązania swoich problemów. Droga ta doprowadziła mnie do głębszego zrozumienia siebie i otaczającego świata, odkrycia własnych talentów i możliwości, okazała się przede wszystkim drogą od nienawiści do akceptacji i pokochania siebie.
W odpowiednim momencie zetknąłem się z żabą Kambo, która przez wiele ceremonii przygotowywała mnie i moje ciało do nowego życia. Przełomowym punktem było spotkanie z Medycyną Ayahuasca, która wielokrotnie zburzyła mój dotychczasowy świat, a później uczyła jak stwarzać go na nowo, coraz piękniejszy.
Jestem wdzięczny, że mogę się dzielić swoją wiedzą i wszystkim najlepszym co mam do zaoferowania, wspierać innych w drodze do własnego uzdrowienia i mistrzostwa. Stale się rozwijam w myśl zasady „edukacja to nie jest coś, co można zakończyć”. Zajmuję się też sesjami uzdrawiającymi oraz odczytywaniem Kronik Akaszy. Muzyka jest moją nieodłączną Przyjaciółką i Przewodnikiem życiowym.”

Rafi

65757886_2151572368467887_4241023301331189760_o

„Witam. Kilka lat temu przydarzyło mi się spontaniczne przebudzenie. Od wtedy kontynuuję swoją drogę odrzucania kolejnych masek i poznawania siebie. Swoją przygodę z medycyną Ayahuaską rozpocząłem w 2018 r. Pokazała i nauczyła mnie bardzo dużo. Pomogła w przebudowie mego życia do momentu w którym jestem teraz. Był to czas bardzo wywrotowy dla tego co musiało odpaść by zrobić miejsce na nowe. Bywało ciężko zanim przyszło zrozumienie sensu kolejnych kroków, ale nauczyło mnie to ufać własnej intuicji- cichemu serdecznemu narratorowi z okolic mostka. W wolnym czasie i w pracy od wielu lat szkoliłem się w zakresie medycyny alternatywnej-komplementarnej. Pozwoliło to efektywnie pracować i pomagać sobie i innym również na planie fizycznym. Głównymi nurtami, którymi się pasjonuje są uzdrawianie systemu odpornościowego za pomocą witamin, minerałów, diet, suplementów diety, głodówek, wody, biorezonansu, oddechów, afirmacji, intencji, przeprogramowania podświadomości, kronik Akaszy, koherencji serca. Resztą zajmuje się sam system, który wie najlepiej co ma robić.”

Aho ! 🐍